معرفی اختصار crowd search یا خرید بازدید گوگل

crowd search به این معنی است که برای نمونه شما یک سرویس – همانند بازدیدیار – برای تقلید از کاربران واقعی در موتور جستجو گوگل خریداری می‌کنید. این سرویس ها از پروکسی ها کاربرد می‌کنند تا این سیگنال را به گوگل بدهند که صدها یا هزاران نفر، از راه سرچ کردن کلمات کلیدی باره نظر شما در گوگل و کلیک روی لینک شما، وارد سایت‌تان می‌شوند و مدت زمان زیادی را در سایت شما سپری می‌کنند.

البته اختصارا اشاره کنم که من اصلا قصد شناسایی کردن بازدیدیار را ندارم و پیشنهاد هم نمی‌کنم که از این سرویس و یا سرویس های همانند آن بهره‌گیری کنید.

در راستی اینطور انتظار می‌روند که با بهره‌گیری کردن از این سرویس ها CTR شما افزایش خواهد یافت که به واسطه آن می‌بایست SERP شما هم رشد قابل توجهی کند.

آیا Crowd Searching باعث درمان سئو می‌شود؟

من به شخصه فکر می‌کنم که یک جنبه واقعی و عملی پشت این مسئله هستی دارد و مطابق همین فرضیه هم رند فیشکین (سبیل قشنگ) از MOZ نیز آزمایش‌هایی اتمام دیتا است الی جایی که ثابت کرد این روش شغل می‌کند.

rand fishkin

رند از فالورهای توییتر خویش اراده یک کلمه کلیدی ویژه را جستجو کنند و روی لینک باره عقیده او کلیک نمایند؛ بیش از ۲۰۰ تن از فالورهای او این کار را سپریدن دادند و ولی نتیجه این بود که تنها در پهنا چند ساعت، صفحه مورد عقیده او از رتبه ۷ به رتبه ۱ رسید.

چطور چنین چیزی شدنی است؟ آیا استفاده از چنین راهکاری برای دستکاری رتبه بندی گوگل حتی پس از بروزرسانی های پاندا و پنگوئن گوگل، راحت است؟

(پیشنهادی)  راهبرد فرآوری محتوای کلاستر برای سئو

خب کمی پس از اینکه آن شدامد مصنوعی به صفحه مورد نظر رند وارد شد و سایر خبری متعلق به حجم ترافیک ناگهانی نبود، صفحه باره نظر دوباره به رتبه ۷ام بازگشت. که این مسئله هم توسط کاربران باره نظر رند از طریق کامنت در همان صفحه تایید شد.

آزمایش رند چه چیزی را به ما نشان داد؟

این تست دو باره مهم را به ما پرتو عدل (با توجه به اعمال جریمه شدامد جعلی!!!)

رتبه بندی گوگل توسط افزایش ناگهانی ترافیک تغییر کرد.

گوگل به آنچه کاربران در جستجو به دنبال آن هستند و می‌خواهند آن را بخوانند واکنش نشان می‌دهد” فلذا افزایش CTR به بهبود رتبه بندی کمک کرد.

دستکاری های این چنینی صرفا در افزایش بازدید وب سایت و رتبه گذرا شما تاثیرگذار است.

همچنین باید این مسئله را هم در نظر بگیریم که افرادی همانند رند غول های زمینه تکاپو خویش هستند. آن‌ها این توان را دارند که این نوع آزمایشات را سپریدن بدهند، چون تعداد زیادی فالور های واقعی، هدفمند و مشتاق دارند.

البته رند به چهره روشن در پست خویش این مسئله را مطرح می‌کند که صرفا شمار کلیک نمی‌تواند یک انگیزه قانع کننده برای گوگل در افزایش رتبه بندی صفحات باشد.

crowd search یا خرید ورودی گوگل

چرا این روش به چهره طولانی مدت کارآمد نیست؟

به محض اینکه ترافیک غیر ارگانیک شما متوقف شود، احتمالا صفحه شما به رتبه پیشین خودش تنزل خواهد کرد. حتی این مسئله هم که صفحه شما به صورت زودگذر رتبه بهتری بگیرید کمی شانسی است و به این مسئله ربط دارد که سایت های بالاتر از شما از نظر محتوا، ارزش، تعامل و… سطح زیر تری نسبت به شما داشته باشند. اگر اینطور باشد احتمالا سایت شما با افزایش رتبه به اتفاق خواهد بود.

این یعنی اگر شما بخواهید از چنین سرویس هایی کاربرد کنید باید استفاده شما به چهره مداوم (۲۴/۷) باشد تا موقعیت شما در رتبه ۱ مقاوم بماند. که البته این مسئله خیلی به رقبا شما وابستگی دارد و همینگونه چنین کاری هزینه های زیادی برای شما دربر خواهد داشت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ماين SadraST انجمن ایران کره برج موزیک| دانلود اهنگ |موزیک برج چیزهایی هست که نمی دانی, موفقیت اجاره آپارتمان مبله در تهران Star هفت رنگ